Ul. Okrętowa 86, Warszawa
Zadzwoń! 503 - 805 - 385

O NAS

Ż

 

łobek „Jelonki” powstał z miłości i pasji do dzieci…

Jako mama wiem jak trudnym jest podjęcie decyzji o powierzeniu swojego dziecka oraz wybranie odpowiedniego miejsca do jego pobytu. Jako pedagog zdaje sobie sprawę z wpływu na małego człowieka różnorodnych oddziaływań, które warunkują jego rozwój w różnych fazach życia. Będąc mamą żłobkowicza doskonale rozumiem potrzeby zarówno dziecka jak i rodzica.

Dlatego też w naszym Żłobku najważniejsze jest dziecko i jego dobre dzieciństwo. Naszą codzienną pracą wspieramy dzieci w byciu samodzielnymi, słuchamy i rozmawiamy, bo one wtedy odwdzięczają się tym samym. Uczymy koleżeństwa, szacunku, współżycia w grupie, by nasze dzieci mogły odnaleźć się później w innych środowiskach.

Naszą misją jest zapewnienie troskliwej opieki i doskonałych warunków do zabawy i edukacji najmłodszych. Współpracujemy z rodzicami by zapewnić dzieciom harmonijny rozwój. Obdarzamy uwagą każdego z podopiecznych, wspieramy, dajemy dużo ciepła i czułości. Zdajemy sobie sprawę, że dla każdego rodzica jego dziecko jest najważniejsze i tak też powinno być.

Zapraszamy rodziców i ich pociechy, chętnie porozmawiamy i pokażemy naszą placówkę.

o nas 2
Zadanie polegające na organizacji opieki nad dziećmi w wieku do lat 3 w formie żłobka, klubu dziecięcego oraz dziennego opiekuna jest realizowane dzięki dofinansowaniu ze środków m.st. Warszawy.